Beyler İnşaat

Beyler Group Ailesi’ne Hoş Geldiniz…

Beyler İnşaat Şirketi, 2008 yılında vizyoner bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, şirket tarafından inşa edilen pek çok bina, ayrıcalıklı ve lüks özellikler ile inşa edilmiştir.

Şirketin inşaat ve gayrimenkul projeleri, İstanbul’un Avrupa yakasının ortasında bulunan Esenyurt bölgesinde yoğunlaşmıştır. Yükselen bir popülariteye sahip olan bu bölge, İstanbul’un en işlek bölgelerinden, ticari, kentsel, hizmet ve gayrimenkul alanlarından biridir.

Şirketimizin kurulduğu günden bu yana, çeşitli konstrüksiyonlarda 1.000’den fazla konut yaptı ve emlak piyasasında 10 binden fazla konutu teslim etti. Şirketimizde; farklı yabancı dillere hakim, yetenekli ve konusunda uzman yaklaşık 1.000 kişiden oluşan bir ekip çalışmaktadır.

BEYLER Group, farklı özellikleri olan, emlak işlerine entegre olmuş bir şirketler grubudur. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven ile artık marka değeri yüksek,  başyapıt olarak tanımlanacak, projelerimiz arasında güzelliğin tacı olarak hedef projeler için çalışıyoruz.

Değerli müşterilerimize ve tüm ailelere ekonomik seçenek imkanı sağlayan, bölgesinde inşa edilen diğer yapıların her bakımdan örnek aldığı benzersiz projeler üretmeye devam ediyoruz.

Söz verilen tarihten önce projelerimizi teslim etmek için titizlik ve büyük özveri ile çalışıyoruz. Size daha kaliteli bir hayat yaşama fırsatı verebilmek için, sizi de seçkin müşterilerimizin arasına katılmaya davet ediyoruz…

Referanslarımız

Geri
İleri